****  Domácí zápasy hrajeme od 10:00  ****

REVIEW 2007

1.Mistrovské utkání

Dobřichovice 28.4.2007

Hráči - Dlouhý Milan,Salač Milan,Sojka Milan,Vild Petr,Vondrouš Petr,Urban Přemysl

K prvnímu mistrovskému utkání okresního přeboru jsme zajížděli do Dobřichovic,k soupeři,který v loňské sezoně tento přebor vyhrál a hrál kvalifikaci o postup do kraje. Čekal  nás dosti těžký zápas,což se v utkání také projevilo. Náš soupeř disponuje hráči,kteří mají dosti zkušeností a v zápasech moc nechybují.

Do prvního zápasu jsme nastoupili v sestavě-Vondrouš,Sojka,Salač. Po prohraném prvním setu ( 7:10 )jsme druhý set stejným poměrem vyhráli,a tak se o výsledku zápasu muselo rozhodnout ve třetím. Tam se nám nedařilo zachytit nástup domácích a prohráli jsme 10:4. Ve druhém zápase se naše první dvojka pokusila o zvrat. Po prvním vyhraném setu 10:9,se jí přestalo dařit a po setech 4:10,3:10 prohrála celé utkání 1:2.

Potom nastoupili k utkání Petr Vondrouš s Milanem Salačem a po velmi pěkném výkonu zvítězili 2:0. Tím jsme snížili stav na 1:2 a nastupovali jsme k vložené trojce s mírným optimismem,že pokud by se nám podařilo zvítězit,vyrovnali bychom na 2:2 a domácí by mohli trochu znervoznět. Po dobrém solidním výkonu jsme vyhráli první set 10:8. Ve druhém se vůbec nedařilo a prohráli jsme dosti krutě 2:10. Všechno měl tedy rozhodnout třetí set. V tomto setu se skore střídalo až do stavu 9:9. Na poslední míč jsme podávali my a domácí využili útok k zakončení a naší nešťastné prohře 9:10. Místo stavu utkání na 2:2 se utkání přiklonilo na stranu domácích 3:1 a ti potom zbývající tři zápasy dotáhli do víťezného konce zápasu 6:1.

I když to z výsledku utkání vypadá na naši jednoznačnou porážku,při zápasech to tak nevypadalo. Při zápasech se však projevila velmi dobrá vyhranost domácích a daleko menší kazivost jednotlivých míčů.

2.Mistrovské utkání

Neratovice 5.5.2007

Hráči - Dvořák František,Dlouhý Milan,Sojka Miloslav,Vild Petr,Vondrouš Petr,Šimek Karel,Janeček Josef

Tentokrát jsme na domácím hřišti přivítali družstvo z Davle. V sestavě na zápas chyběli Salač a Urban a tak jsme museli při sestavování dvojek a trojek trochu kombinovat. Do utkání jsme nastoupili s trojkou Vondrouš,Dlouhý,Sojka a po nepříliš vydařeném průběhu jsme prohráli 0:2. V první dvojce nastoupili Vild Petr a Šimek Karel a bojovným výkonem vyrovnali stav zápasu na 1:1,když svoji dvojku vyhráli 2:1. Ve druhé dvojce hrál Petr Vondrouš s milanem Dlouhým a dost nešťastně prohráli ve třech setech.

Ve vložené trojce prohrála naše trojce Vild,Dlouhý,Dvořák opět 1:2 a to už vypadalo v zápase dost bledě a zvláště,když naše první dvojka Vild,Šimek prohrála další zápas opět 1:2,čímž bylo o vítězství v zápase rozhodnuto,neboť hosté již vedli 4:1.

Posledními dvěma zápasy jsme alespoň trochu zkorigovali výsledek,neboť po vítězství ve dvojkách a trojkách skončil zápas 3:4. Opět se prokázalo,že při zápasech rozhodují chyby a ten kdo jich udělá méně vyhrává.

3.Mistrovské utkání

12.5.2007 Libeň

Hráči - Dlouhý Milan,Salač Milan,Sojka Miloslav,Vild Petr,Vondrouš Petr,Urban Přemysl

Do utkání jsme vstoupili nadějně,neboť trojku na úvod jsme vyhráli dosti jednoznačně 2:0. Do dvojky nastoupili Petr Vild a Milan Dlouhý a dosti nešťastně prohráli 0:2. Naši přeborníci Vondrouš,Salač nás po druhé dvojce zase dostali v zápase do vedení,protože svoji dvojku vyhráli 2:0. Domácí vloženou trojku postavili silnou a zvítězili v ní,čímž srovnali stav zápasu na 2:2. V utkání domácí 3.dvojky z přeboru dvojic a našich přeborníků jsme věřili v náš úspěch. To se ovšem nepodařilo, a domácí dvojce se podařila odveta za přebor,což mělo za následek vedení v zápase 3:2.

Ovšem naše první dvojka si celkem s přehledem poradila s druhou dvojkou domácích a vyrovnala stav utkání na 3:3 před rozhodujícím zápasem v trojkách. Do posledního zápasu jsme nastoupili ve stejné sestavě jako v úvodu,ale proti trojce domácích se sourozenci Paškovými a mladým Turnerem jsme se vůbec neprosadili a prohráli dosti jednoznačně dvakrát 10:4 a tím i celý zápas 3:4. Naše dosavadní bilance utkání je 3 zápasy a 3 porážky.Věříme,že v příštím zápase na domácím hřišti budeme bodovat !

4.Mistrovské utkání

19.5.2007 Neratovice

Hráči - Dvořák František,Dlouhý Milan,Sojka Miloslav,Šimek Karel,Urban Přemysl,Vild Petr,Vondrouš Petr,Drozda Pavel

Do prvního zápasu jsme nastoupili v obvyklém složení Vild,Salač,Sojka a podařilo se nám zvítězit i když jenom 2:1 ve třech setech. Ve druhém zápase naše dvojka Dlouhý,Šimek prohrála první set a tak od druhého setu nahradil Šimka Petr Vild a po velmi pěkném výkonu se jim podařilo zápas vyhrát 2:1 a zvýšit v utkání na 2:0. Do třetího zápasu nastoupila naše dvojka ve složení Vondrouš,Urban. Předpokládalo se naše další vítězství ,ale to se rodilo velmi těžce. Nakonec se to podařilo a po setech 10:9 , 7:10 , 10:9 zvítězili také 2:1 a stav v utkání byl 3:0 a vše se zatím vyvíjelo podle plánu,který jsme si před zápasem řekli- jít za prvním vítězstvím v přeboru. Ve vložence nastoupili Dlouhý,Dvořák,Šimek ale po celkem jasně prohraném setu 3:10 musel na plac Petr Vild,aby se zápas pokusil zvrátit. To se však nepodařilo a po nešťastně prohraném setu 9:10 jsme tuto vloženku prohráli 0:2.

Bylo tedy bezpodmínečně nutné další dvojku vyhrát a tím získat rozhodující čtvrtý bod. Do dvojky nastoupil Milan Dlouhý s Karlem Šimkem a jasným vítězstvím 2:0 zajistili potřebný čtvrtý bod a tím i vítězství v zápase. Další zápasy jsme však laxně prohrály a tím jsme v utkání zvítězili jen nejtěsnějším poměrem 4:3.

5.Mistrovské utkání

Veltrusy 26.5.2007

Utkání jsme zahájili výborně. První trojku jsme vyhráli hladce 2:0 a pokračovali jsme výhrami v obou dvojkách. Menší zádrhel nastal ve vložené trojce,kdy domácí nasadili do hry nejlepší hráče a vyhráli 2:1 po setech 10:9,8:10,10:9. Další dvojku pak Petr Vondrouš a Milan Salač suveréně vyhráli 2:0,čím rozhodli o čtvrtém bodu,který nám zajistil vítězství. Do další dvojky tedy jsme mohli zakombinovat,nastoupili do ní Milan Dlouhý s Milanem Salačem st.,ale i když se jim podařilo zahrát pár dobrých míčů,přesto prohráli 0:2.

Do poslední trojky jsme nastoupili v sestavě- Dlouhý,Salač st. a Sojka. Po počáteční nesehranosti,jsme šťastně vyhráli první set 10:9,a když jsme ve druhém setu prohrávali 1:6 vyměnil Petr Vild Milana Salače st. a zlepšeným výkonem jsme tento set ještě vyhráli 10:8 a upravili konečný výsledek utkání na 5:2 v náš prospěch !

6.Mistrovské utkání

Neratovice 3.6.2007

Hráči - Dlouhý Milan,Salač Milan st.,Salač Milan ml.,Sojka Miloslav,Vild Petr,Vondrouš Petr,Urban Přemysl,Šimek Karel

Toto mistrovské utkání jsme předehrávali v neděli 3.6.2007 neboť nás hosté z Dobřichovic o to požádali. V zahajovací trojce za nás nastoupili Vondrouš,Salač ml.,Sojka a nezahájili utkání moc šťastně neboť prohráli 0:2.

Do dvojky pak nastoupil Petr Vild a Milan Dlouhý a stejně jako v první trojce prohráli ve dvou setech a tím jsme hned v utkání prohrávali 2:0. V další dvojce však naši hráči Petr Vondrouš a Milan Salač ml. vyhráli a snížili stav utkání na 1:2. Ve vložené trojce se rozpoutal hezký boj,hlavně ve třetím setu. Pro nás však skončil zápas nešťastně,neboť jsme třetí set prohráli 8:10,čímž naš soupeř odskočil na 2 body. Další dvojku Petr Vild a Milan Dlouhý zvládli na jedničku a svým vítězstvím 0:2 opět stáhli stav v utkání na rozdíl jednoho bodu. Myslím si,že o osudu utkání rozhodla následující dvojka,kterou jsme prohráli ve třech setech,když v rozhodujícím setu jsme podlehli 9:10. Poslední trojka už nic neřešila.Skončila naší prohrou 0:2 a tím se konečný stav utkání upravil na 2:5.

7.Mistrovské utkání

Davle 16.6.2007

Hráči - Vild Petr,Dlouhý Milan,Salač Milan st.,Salač Milan ml.,Urban Přemysl,Šimek Karel

Neratovice 1.9.2007

Hráči - Dvořák František,Dlouhý Milan,Drozda Pavel,Lovísek David,Janeček Josef,Salač Milan st.,Salač Milan ml.,Vild Petr,Vondrouš Petr,Urban Přemysl

V první trojce za nás nastoupili Dvořák František,Salač Milan st. a Petr Vild a začali jsme velmi dobře. Po prvním prohraném setu 9:10 jsme hostům v dalších dvou nedali šanci a po setech 10:5 a 10:7 zvítězili 2:1 a tím získali první důležitý bod. Potom však Petr Vondrouš s Milanem Salačem ml. nestačili na bratrance Paškovi a prohráli dvojku 0:2 a hosté srovnali na 1:1.V další dvojce však Petr Vild s Milanem Dlouhým zabojovali a po setech 8:10,10:8,10:4 zvítězili 2:1 a získali druhý bod.Vložená trojka nám však vůbec nevyšla,prohrávali jsme ji 0:2 a soupeř vyrovnal stav na 2:2.

V další dvojce však Petr Vondrouš s Milanem Salačem ml. napravili své zaváhání z prvního zápasu a po výhře 2:1 získali třetí bod v náš prospěch.Ovšem po další dvojce ve složení Petr Vild a Milan Dlouhý proti bratrancům Paškovým,byl stav utkání opět nerozhodný.Rozhodovala tedy poslední trojka.Ta naše v sestavě Dlouhý,Vild,Salač ml. zahrála exelentně a po setech 10:4,10:5 nedala soupeři vůbec šanci a tímto rozhodla o našem vítězství v zápase 4:3 celkově.Podařila se nám tedy odveta za první zápas tím samým poměrem a i tím samým průběhem utkání.

9.Mistrovské utkání

Libeň 8.9.2007

Hráči - Dlouhý Milan,Salač Milan ml.,Salač Milan st.,Sojka Miloslav,Vild Petr,Vondrouš Petr,Urban Přemysl

V zahajovací trojce jsme podali dobrý výkon a vyhráli ve třech setech v sestavě Dlouhý,Salač ml.,Vondrouš.Do dvojky potom nastoupili Petr Vild s Milanem Dlouhým a po menších komplikacích zvítězili také ve třech setech.Potom však naše dvojka Vondrouš,Salač ml. nenechala nikoho na pochybách,proč jsou přeborníky okresu a zvítězila 2:0 a upravila stav utkání již na 3:0 v náš prospěch.Do vložené trojky jsme postavili tři zbylé hráče mužstva a to Milana Salače staršího,Sojku a Urbana.Po vítězství v prvním setu 10:8 se hra přestala dařit,nevyvarovali jsme se zkažených míčů a tím jsme tuto trojku prohráli 1:2.

V další dvojce však Petr Vondrouš a Milan Salač ml. ,ikdyž po menších problémech,zvítězili 2:1 a tím rozhodli utkání v náš prospěch.V další dvojce tedy mohli nastoupit Milan Salač st. s Urbanem a i když v prvním setu vedli 9:6,přesto ho svými chybami dokázali prohrát 9:10 a ve druhém setu už nekladli domácí dvojce odpor a prohráli 6:10 a tím i zápas 0:2.Do poslední trojky jsme nastoupili v sestavě Vild Petr,Sojka,Dlouhý a po výhře ve třech setech 2:1 jsme upravili na konečný stav utkání 5:2 v náš prospěch.

10.Mistrovské utkání

Neratovice 15.9.2007

Hráči - Dvořák František,Dlouhý Milan,Salač Milan st.,Salač Milan ml.,Sojka Miloslav,Vild Petr,Vondrouš Petr

Zahajovací trojka nastoupila v sestavě Dvořák,Salač st.,Vild a než se pořádně rozhýbala prohrála set 6:10.Do druhého setu nastoupil na post nahravače Miloslav Sojka,ujali jsme se vedení 4:1,ale svými školáckými chybami jsme opět prohráli 7:10 a v zápase tedy 0:2.V utkání prvních dvojek se rozpoutal perný boj.Naše dvojka Vondrouš,Salač sice prohrála první set 6:10,druhý však vyhrála 10:8 a šlo se do rozhodujícího třetího.V něm se skore neustále měnilo bod po bodu,nakonec jsme nešťastně prohráli 9:10 a soupeř tak zvýšil v utkání na 0:2.V utkání druhých dvojek to byla celkem snadná záležitost našich,kdy po setech 10:4,10:7 zvítězili 2:0 a snížili na 1:2.

Do vložené trojky jsme nastoupili v sestavě Dlouhý,Salač ml.,Vondrouš a po malých komplikacích jsme vyhráli 2:0.Bylo vyrovnáno na 2:2.V dalším zápase naše první dvojka Vondrouš,Salač ml. zvítězila 2:1 a poprvé jsme se ujali vedení 3:2.V následujícím zápase však naše druhá dvojka jasně prohrála s první dvojkou hostů 0:2 a tak o výsledku zápasu rozhodovala poslední trojka.Tu jsme po matném výkonu všech našich hráčů ( Vondrouš,Dlouhý,Salač ml.) celkem jasně prohráli 0:2 a tím i celé utkání 3:4.

REVIEW 2006

Roztoky 29.4.2006

Hráči - Dlouhý Milan,Janeček Josef,Vondrouš Petr,Urban Přemysl,Sojka Miloslav,Vild Petr,Salač Milan,Vranka Josef - kouč

Utkání mělo celkem jednoznačný průběh.Po prvních třech zápasech ( 1T, 1D , 2D ) jsme vedli 3:0 a bylo vidět,že by neměli nastat žádné komplikace,které by ohrozili naše vítězství.

Ve vložené trojce jsme si po 1.vyhraném setu dovolili vystřídat hráče,což se nám trochu vymstilo a trojku jsme jako jediný zápas prohráli 2:1. V dalších třech zápasech jsme potvrdili naše prognozy a utkání jsme dovedli do konečného vítězství 6:1 .

Neratovice 6.5.2006

Hráči - Dvořák František,Dlouhý Milan,Janeček Josef,Vondrouš Petr,Urban Přemysl,Sojka Miloslav,Vild Petr,Salač Milan,Vranka Josef-kouč

Tentokrát jsme hráli na domácím hřišti s NK Osnice B. Měli jsme o nich reference z minulého kola s Lobkovicemi. Nastoupili jsme v obvyklé sestavě. Začínali jsme trojkou - Vondrouš,Sojka,Salač,která zařídila první bod. Dvojka ve složení Vild,Dlouhý vybojovala po dobrém výkonu druhý bod a čekalo se,že dvojka Vondrouš,Salač přidá třetí bod a potvrdí tak naše ambice na vítězství. Toto se ovšem nestalo,naše dvojka prohrála 1:2 na sety a soupeř snížil na 2:1 .

Ve vložené trojce nastoupili Vild,Dlouhý a Dvořák a po prvním těsném setu 10:9 si ve druhém soupeře vychutnali 10:2 a vyhráli 2:0,čímž zvýšili naše vedení na 3:1 . Scházel nám tedy uhrát ve zbývajících třech zápasech jeden bod k celkovému vítězství.

Asi jsme se tohoto stavu zalekli,nebo jsme si říkali,že ten bod už někdo udělá. Nestalo se,všechny tři zápasy jsme prohráli a místo vítězství jsme ztratili do tabulky 2 body. Je to ponaučení pro příští zápasy !!

Lety 13.5.2006

Hráči - Dvořák František,Dlouhý Milan,Vondrouš Petr,Vild Petr,Salač Milan,Sojka Miloslav(zraňen),Vranka Josef-kouč

Utkání se vyvíjelo od prvního zápasu celkem jednoznačně v náš prospěch. Po prvních třech zápasech jsme vedli 3:0,když ve dvojkách museli chlapci pořádně zabrat. Vloženku jsme si dovolili stejně jako v Roztokách prohrát. Další tři zápasy jsme však vyhráli všechny 2:0 a tím i celé utkání 6:1.

I když jsme k utkání odjeli jen s pěti hráči,projevila se celkem naše jasná převaha,zvláště když domácí museli střídat.

4.Mistorvské utkání

Neratovice 20.5.2006

Hráči - Dvořák František,Dlouhý Milan,Vondrouš Petr,Salač Milan,Vild Petr,Janeček Josef,Šimek Karel,Sojka Miloslav(zraňen),Vranka Josef-kouč

Ve čtvrtém mistrovském utkání jsme na domácím hřišti přivítali družstvo NK Osada Skochovice. Toto družstvo zatím vyhrálo jediný zápas s Lobkovicemi a tak se čekalo naše jasné vítězství,což se také potvrdilo.

Utkání začala naše trojka ve složení Vondrouš,Salač,Dvořák a po setech 10:6 a 10:6 zařídila první bod.

Dvojka Vild,Dlouhý přidala po dobrém výkonu druhý bod. Ve třetím zápase naše dvojka Vondrouš,Salač si zápas ve druhém setu trochu zkomplikovala (prohrála 8:10),ale perfektním výkonem ve třetím setu (10:5) zápas vyhrála a zvýšila naše vedení na 3:0. Chyběl tedy jeden bod ke konečnému vítězství,ale stejně jako v Roztokách a Letech jsme si ve vložené trojce dovolili prostřídat hráče a opět jsme prohráli. Soupeř tedy snížil na 3:1,ale jak se později ukázalo byl to jeho jediný bod v zápase.

Zbývající tři zápasy jsme vyhráli a po zásluze jsme v utkání zvítězili 6:1 a připsali si do tabulky další 2 body.

Za týden nás čeká derby s Lobkovicemi,které uzavře první polovinu soutěže.

Lobkovice 27.5.2006

Hráči - Dlouhý Milan,Janeček Josef,Vondrouš Petr,Urban Přemysl,Vild Petr,Salač Milan,Lovíšek David,Sojka Miloslav(zraňen),Vranka Josef-kouč

V zápase,který uzavíral první polovinu soutěže jsme se utkali s družstvem SKN Lobkovice na jeho hřišti.

Toto družstvo v soutěži ještě nebodovalo, a tak jsme v zápase měli usnadněnou roli favorita,což jsme také potvrdili. První čtyři zápasy jsme jasně vyhráli 2:0,a tak jsme si v dalších dovolili hráče prostřídat. I tak jsme zbývající zápasy vyhráli a s výsledkem 7:0 pro nás utkání skončilo.

Nyní nás čeká volný víkend a od 10.6.2006 začnou odvetné zápasy se všemi soupeři.

Neratovice 10.6.2006

Hráči - Dvořák František,Dlouhý Milan,Vondrouš Petr,Urban Přemysl,Salač Milan,Vild Petr,Šimek Karel

V zápase,který otevíral druhou polovinu soutěže,jsme na domácím hřišti přivítali družstvo Roztoky.

Stejně jako v prvním utkání,které jsme v Roztokách vyhráli 6:1,jsme i v domácím prostředí toto družstvo porazili a to stejným rozdílem 6:1.

Utkání se od začátku vyvíjelo jasně v náš prospěch. Jediný bod uhráli hosté proti naši mladé dvojce Salač,Urban,ale to bylo až 6.utkání. Závěrečnou trojkou Dlouhý,Urban,Šimek jsme utkání zkompletovali na konečných 6:1 v náš prospěch.

Neratovice 2.9.2006

Hráči - Dvořák František,Dlouhý Milan,Urban Přemysl,Sojka Miloslav,Salač Milan,Vild Petr,Šimek Karel

V 8.mistrovském utkání jsme na domácím hřišti přivítali družstvo Sokola Lety. Jak se ukázalo,byl to velmi zdatný soupeř a museli jsme se moc snažit,abychom uspěli i v tomto zápase.

V úvodní trojce,která nastoupila ve složení Salač,Urban,Sojka se rozpoutal urputný boj a po vyrovnaných dvou setech jsme ve třetím našeho soupeře udolali a po výsledku 10:7 jsme získali první bod v náš prospěch. Ve druhém zápase nastoupila naše dvojka Vild,Dlouhý proti první dvojce hostů a zápas prohrála 1:2,čímž hosté vyrovnali stav utkání. I ve třetím utkání se rozpoutal urputný boj o vítězství. Naše mladá dvojka Salač,Urban zvítězila 2:1 a zajistila nám vedení. Vloženou trojku Vild,Šimek,Dvořák jsme vyhráli opět 2:1 a zvýšili naše vedení. K rozhodnému zápasu musela naše dvojka nastoupit v sestavě Vild,Šimek a po jejím jasném vítězství 2:0 jsme si všichni oddechli a ve zbývajícím zápasem jsme utkání dotáhli do vítězného konce a zvítězili 6:1.

Skochovice 9.9.2006

Hráči - Dvořák František,Dlouhý Milan,Vondrouš Petr,Urban Přemysl,Salač Milan,Sojka Miloslav

V předposledním utkání soutěže jsme zajížděli do Skochovic. S tímto soupeřem jsme doma jasně vyhráli 6:1 a tak jsme k utkání jeli s mírným optimismem,který jak se ukázalo byl oprávněný.

Od prvního zápasu se utkání vyvíjelo jednoznačně v náš prospěch a po bezproblémových zápasech jsme až v posledním zápase ztratili set a celkem snadno zvítězili 7:0 ( sety 14:1 , míče 148:100 ). Nyní nás čeká poslední utkání s družstvem Lobkovic. Hrajeme doma v sobotu 16.9. od 10:00 hod .

Neratovice 16.9.2006

Hráči - Dvořák František,Dlouhý Milan,Janeček Josef,Vondrouš Petr,Urban Přemysl,Salač Milan ml. , Salač Milan st. , Sojka Miloslav,Vild Petr,Šimek Karel

V posledním mistrovském utkání jsme na domácím hřišti přivítali naše sousedy z Lobkovic. Na jejich hřišti jsme jasně vyhráli 7:0 a tak jsme k utkání přistoupili celkem klidně,s předsevzetím potvrdit úlohu favorita. Od začátku utkání se zápasy vyvíjely celkem jednoznačně v náš prospěch a tak jsme si mohli dovolit prostřídat všechny hráče. Nakonec jsme v zápase zvítězili 6:1 ( sety 12:3 , míče 145:91 ) prohráli jsme jen vloženou trojku.