Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Tabulky

Tabulky

 

 Středočeský kraj  -  Krajská soutěž 2010    -   Muži   "A"

KS 2010

            název 

 utkání 

 výhry

 remízy 

 prohry 

 skóre

 body

     1.

 Sokol Vlašim/Votice  

    14

   9

     3

     2

 74:50 

  21

     2.

 NK Zaječov

    14

   8

     3

     3

 72:52

  19

     3.

 TJ Slavoj Vrdy

    14

   7 

     4

     3

 70:50

  18

     4.

 Nohejbal Přišimasy

    14

   6

     5

     3

 68:57

  17

     5.

 SK Vavřinec

    14

   6

     3

     5

 61:64

  15

     6.

 NK Osnice

    14

   6

     1

     7

 60:66

  13

     7.

 TJ Neratovice

    14

   1

     4

     9

 45:78

   6

     8.

 TJ Slavoj Český Brod B 

    14

   0

     3

    11

 48:81

   3

Vítězem krajské soutěže pro rok 2010 se stal tým Sokol Vlašim/Votice a postupuje do krajského přeboru pro sezónu 2011.Jediným sestupujícím se stala rezerva TJ Slavoje Českého Brodu ,která vybojovala krajskou příslušnost v baráži 2.10.2010 ve Vrdech s vítězi okresních přeborů středočeského kraje a proto se bude nadále účastnit v krajské soutěži.Osmičku v krajské soutěži doplní sestupující z krajského přeboru tým Úvaly.

 

 

Přehled účasti na trénincích hráčů TJ Neratovice

Leden-Září

pořadí

příjmení

Jméno

I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

VII.

VIII.

IX.

celkem

1.

Dlouhý

Milan

6

7

6

5

1

3

1

4

5

38

2.

Drozda

Pavel

5

11

6

6

3

4

5

1

2

43

3.

Dvořák

František

5

8

9

8

8

2

6

4

6

56

4.

Eder

Patrik

0

11

4

0

0

0

0

0

0

15

5.

Janeček

Josef

8

9

8

9

9

7

5

6

7

68

6.

Karabáček

Jiři

0

9

7

2

0

0

0

0

0

18

7.

Primáč

Michal

1

11

10

9

8

7

4

7

4

61

8.

Příhoda

Alois

5

3

0

0

0

0

0

0

0

8

9.

Radl

Dušan

1

11

9

6

7

6

4

7

5

56

10.

Salač

Milan (ml.)

0

9

7

8

6

4

1

3

4

42

11.

Salač

Milan (st.)

1

5

3

3

8

6

2

5

4

37

12.

Sojka

Miloslav

6

7

6

9

7

7

3

6

6

57

13.

Šimek

Karel

7

11

4

2

7

8

6

7

5

57

14.

Urban

Přemysl

0

1

1

1

0

0

0

0

0

3

15.

Vild

Petr

7

10

10

11

7

6

5

5

6

67

16.

Vondrouš

Petr

4

4

5

7

7

4

2

6

2

41

17.

Weissgarber

Josef

8

10

9

8

9

8

7

6

5

70


 

 

Plánovaný počet tréninků na tyto měsíce : 90 ( z toho 5 tréninků odpadlo )

pořadí

příjmení

celkem

1.

Weissgarber

70

2.

Janeček

68

3.

Vild

67

4.

Primáč

61

5.

Sojka

Šimek

57

6.

Radl

Dvořák

56

7.

Drozda

56

8.

Salač (ml.)

43

9.

Vondrouš

42

10.

Dlouhý

41

11.

Salač (st.)

38

12.

Karabáček

37

13.

Eder

18

14.

Příhoda

15

15.

Urban

8


 

 

Přehled o utkáních a zápasech hráčů nohejbalu TJ Neratovice v roce 2010

pořadí

příjmení

jméno

utkání

zápasy

vítězství

porážky

1.

Weissgarber

Josef

14

51

23

28

2.

Vondrouš

Petr

13

55

17

38

3.

Radl

Dušan

12

27

11

16

4.

Salač

Milan

11

37

12

25

5.

Dlouhý

Milan

10

35

20

15

6.

Primáč

Michal

10

21

8

13

7.

Vild

Petr

8

14

6

8

8.

Drozda

Pavel

7

19

6

13

9.

Šimek

Karel

4

10

2

8

10.

Urban

Přemysl

3

7

3

4

11.

Sojka

Miloslav

3

6

0

6

12.

Karabáček

Jiří

3

5

1

4

13.

Dvořák

František

2

3

1

2

14.

Janeček

Josef

1

1

0

1

 

 

Oddílový Nohejbalový Turnaj Losovaných Dvojek

Sobota 23.10.2010

 

V sobotu dne 23.10.2010 od 09:00 hod. uspořádal Josef Weissgarber oddílový turnaj losovaných dvojek na 3 dopady.Hrálo se na venkovních kurtech za krásného slunečného počasí.Ráno jsme se však museli všichni trochu přiobléci,neboť se začínalo za teploty -4°C .K turnaji se dostavilo 13 členů našeho oddílu.Nepřišli : Šimek,Šnajdr,Urban a Švarc.

Vylosování určilo tyto dvojice :

Salač ml. , Salač st.

Vild,Radl

Dlouhý,Drozda

Sojka,Primáč

Dvořák,Vondrouš

Příhoda,Weissgarber

Hrálo se na dva sety,každý s každým.Turnaj pěkně odsýpal a ve 13:30 hod. se rozhodlo o tomto pořadí

 

Umístění

Dvojka

Body

1.

Dvořák,Vondrouš

10 bodů

2.

Příhoda,Wissgarber

8 bodů

3.

Salač st. ,Salač ml.

8 bodů

4.

Vild,Radl

6 bodů

5.

Dlouhý,Drozda

4 body

6.

Janečk,Radl

3 body

7.

Sojka,Primáč

3 body

 

Po ukončení turnaje následoval přesun všech do restaurace Skleník,kde jsme důstojně zakončili letošní nepříliš vydařenou sezonu ( sedmé místo v krajské soutěži )

 

 

 

Turnaj veteránů 2011

Neratovice 12.2.2011

 

Na letošním turnaji veteránů se zůčastnilo 16 týmů,tento turnaj si také přijel zahrát trenér české reprezentace Jiří Šmejkal.Turnaj se pořádal ve Sportovní hale TJ Neratovice od 8:00 hod.

Turnaj proběhl ke všeobecné spokojenosti účastníků,některé zápasy měly vynikající úroveň.

Týmy byly rozděleny do čtyř skupin po čtyřech týmech.

Přihlášená družstva podle názvů :

Lázně Poděbrady

Neratovice

U věžičky

Nymburk

Potůček

Pardubice

Děčín

LEO

Mnichovo Hradiště

Citadela

Důchodci

Dobřichovice

Nové Strašecí

Unavený těla

Jenštejn

AXIS

 

Ve skupinách se odehráli zápasy každého s každým na dva sety,jelikož skupiny se dohráli v brzkém čase organizátor Petr Vild se rozhodl utvořit 16ti členného vyřazovacího pavouka,všichni tedy byli spokojeni,že mohli dostat další šanci i další prožitek ze hry.

Pořadí v turnaji veteránů bylo následující :

 

1.místo

Nové Strašecí

( Viedeman,Šafr,Ledvina )

2.místo

AXIS

( Průcha,Šťastný,Sokok )

3.místo

Pardubice

( Čukan,Štika,Linhart )

4.místo

U věžičky

( Soukup,Trnka,Vanya )

 

Rozlosované skupiny :

 

SKUPINA A

 

N.Strašecí

Důchodci

Pardubice

U věžičky

BODY

SETY

Pořadí

N.Strašecí

 

2:0

0:2

2:0

4

4:2

1

Důchodci

0:2

 

1:1

1:1

2

2:4

4

Pardubice

2:0

1:1

 

0:2

3

3:3

3

U věžičky

0:2

1:1

2:0

 

3

3:3

2

 

SKUPINA B

 

Nymburk

Jenštejn

Děčín

Citadela

BODY

SETY

Pořadí

Nymburk

 

2:0

2:0

0:2

4

4:2

1

Jenštejn

0:2

 

0:2

1:1

1

1:5

4

Děčín

0:2

2:0

 

2:0

4

4:2

2

Citadela

2:0

1:0

0:2

 

3

3:3

3

 

SKUPINA C

 

 

Neratovice

Potůček

Dobřichov.

Unav.těla

BODY

SETY

Pořadí

Neratovice

 

1:1

2:0

2:0

5

5:1

1

Potůček

1:1

 

0:2

0:2

1

1:5

4

Dobřichov.

0:2

2:0

 

2:0

4

4:2

2

Unav.těla

0:2

2:0

0:2

 

2

2:4

3

 

SKUPINA D

 

LEO

Láz.Poděb.

AXIS

Mn.Hradi.

BODY

SETY

Pořadí

LEO

 

2:0

0:2

0:2

2

2:4

3

Láz.Poděb.

0:2

 

0:2

0:2

0

0:6

4

AXIS

2:0

2:0

 

1:1

5

5:1

1

Mn.Hradi.

2:0

2:0

1:1

 

5

5:1

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist