Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kronika-Memoriál Jána Kureka

KRONIKA-MEMORIÁL JÁNA KUREKA

Memoriál Jána Kureka se hraje od roku 2004 jako vzpomínka a památka našeho kamaráda Jána Kureka,který s námi hrál.

 

1.ROČNÍK

 

18.12.2004

 

Tělocvičny III.ZŠ Neratovice

 

I.ročník Memoriálu se hrál 18.12.2004 v tělocvičnách III.ZŠ Neratovice a zůčastnilo se ho osm mužstev z řad domácích a blízkého okolí.

Hrálo se v jedné skupině,každý s každým na dva vítězné sety.

Po urputných bojích se nakonec na stupních vítězů umístili:

 

1.místo

Hlavenec

(Vrtiška M.,.........,............)

2.místo

Nerátky

(Vondrouš,Šnajdr,Sojka)

3.místo

Masakra

(Weissgarber,Dvořák,Janeček)

 

2.ROČNÍK

 

17.12.2005

 

Tělocvičny III.ZŠ Neratovice

 

II.ročník Memoriálu se hrál 17.12.2005 opět v tělocvičnách III.ZŠ Neratovice a tentokrát se ho zůčastnilo již deset mužstev

Účastníci podle názvů :  Hlavenec

                           A JE TO

                           Bachaři

                           Dědci

                           Nerátky

                           Masakra

                           Vidláci

                           Nikde nikdo

                           Podolánka

                           Medvědi

Hrálo se stejným systémem jako v I.ročníku-tedy každý s každým na dva vítězné sety.

Některé zápasy měly výbornou úroveň a po odehrání všech zápasů bylo toto pořadí:

 

1.místo

Masakra Tuhaň

(Weissgarber,Dvořák,Janeček)

2.místo

Nikde nikdo

(Kosek,Henyš,Kvapil ml.)

3.místo

Nerátky

(Vondrouš,Šnajdr,Sojka)

 

 

č.

Název

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

Body

sety

pořadí

1

Hlavenec

 

0:2

2:1

0:2

2:1

0:2

0:2

0:2

0:2

0:2

 

4

4:16

10

2

A JE TO

2:0

 

1:2

2:0

1:2

0:2

1:2

0:2

1:2

0:2

 

4

8:14

9

3

Bachaři

1:2

2:1

 

0:2

0:2

0:2

2:0

0:2

2:0

0:2

 

6

7:13

6

4

Dědci

2:0

0:2

2:0

 

0:2

0:2

2:1

0:2

2:0

0:2

 

8

8:11

5

5

Nerátky

1:2

2:1

2:0

2:0

 

1:2

2:1

0:2

2:1

2:1

 

12

14:8

3

6

Masakra

2:0

2:0

2:0

2:0

2:1

 

2:1

2:0

2:0

2:0

 

18

18:2

1

7

Vidláci

2:0

2:1

0:2

1:2

1:2

1:2

 

0:2

1:2

0:2

 

4

8:15

8

8

Nikde nikdo

2:0

2:0

2:0

2:0

2:0

0:2

2:0

 

2:0

2:0

 

16

16:2

2

9

Podolánka

2:0

2:1

0:2

0:2

1:2

0:2

2:1

0:2

 

1:2

 

6

8:14

7

10

Medvědi

2:0

2:0

2:0

2:0

1:2

0:2

2:0

0:2

2:1

 

 

12

13:7

4

 

 

3.ROČNÍK

 

16.12.2006

 

Sportovní hala TJ Neratovice

 

III.ročník Memoriálu se hrál 16.12.2006 a protože se tentokrát po výborné propagaci přihlásilo 20 mužstev požádali jsme TJ Neratovice zda by nám ho neumožnila uspořádat ve Sportovní hale,Ta nám vyhověla,a proto jsme mohli memoriál odehrát na dvou hřištích a využít sociálního zázemí této haly.

Přihlášení účastníci podle názvů:

Pejla                                         LEO                         Slaný                        Úvaly B

Úvaly A                                    Kladno                      Podolí                       ČAKO

Smrťáci                                   Masakra                    Nerátky                    Salmon

Hlavenec 2                               Žl.Lázně                   Červ.trpaslík              Podolánka

Medvědi                                   Draci                        Mošťárna                  Hlavenec 1

 


Družstva byla rozlosována do čtyř skupin po 5ti účastnících.Ve skupinách se hrálo každý s každým na dva sety.Z každé skupiny postupovala dvě mužstva.

Následoval vyřazovací pavouk 8 družstev až po finálové utkání a utkání o třetí místo.

Po tomto maratonu se na stupně vítězů postavila tato mužstva :

1.místo

ČAKO

(Kartner,Cibulka O.,Kalous Zd.)

2.místo

Slaný

(Beránek,Černý,Vondráček)

3.místo

Úvaly A

(Čermák,Havel,Čermák)

 

SKUPINA A

 

Pejla

Úvaly A

Smrťáci

Hlavenec 2

Medvědi

SETY

BODY

Pořadí

Pejla

 

0:2

1:1

1:1

2:0

4:2

4

3

Úvaly A

2:0

 

2:0

2:0

2:0

8:0

8

1

Smrťáci

1:1

0:2

 

2:0

2:0

5:3

5

2

Hlavenec 2

1:1

0:2

0:2

 

1:1

2:6

2

4

Medvědi

0:2

0:2

0:2

1:1

 

1:7

1

5

 

SKUPINA B

 

LEO

Kladno

Masakra

Žl.Lázně

Draci

SETY

BODY

Pořadí

LEO

 

1:1

1:1

0:2

0:2

2:6

2

4

Kladno

1:1

 

2:0

1:1

0:2

4:4

4

3

Masakra

1:1

0:2

 

0:2

0:2

1:7

1

5

Žl.Lázně

2:0

1:1

2:0

 

1:1

6:2

6

2

Draci

2:0

2:0

2:0

1:1

 

7:1

7

1

 

SKUPINA C

 

Slaný

Podolí

Nerátky

Č.Trpaslík

Mošťárna

SETY

BODY

Pořadí

Slaný

 

2:0

2:0

2:0

2:0

8:0

8

1

Podolí

0:2

 

2:0

1:1

2:0

5:3

5

2

Nerátky

0:2

0:2

 

1:1

0:2

1:6

1

5

č.Trpaslík

0:2

1:1

1:1

 

2:0

4:4

4

3

Mošťárna

0:2

0:2

2:0

0:2

 

2:6

2

4

 

SKUPINA D

 

Úvaly B

ČAKO

Salmon

Podolánka

Hlavenec

SETY

BODY

Pořadí

Úvaly B

 

1:1

2:0

1:1

2:0

6:2

6

1

ČAKO

1:1

 

1:1

1:1

2:0

5:3

5

2

Salmon

0:2

1:1

 

1:1

0:2

2:6

2

5

Podolánka

1:1

1:1

1:1

 

2:0

5:3

5

3

Hlavenec

0:2

0:2

2:0

0:2

 

2:6

2

4

 

 

4.ROČNÍK

 

15.12.2007

 

Sportovní hala TJ Neratovice

IV.ročník Memoriálu Jána Kureka se odehrál v sobotu 15.12.2007 a opět se hrálo ve Sportovní hale TJ Neratovice.Tentokrát se turnaje účastnilo 18 mužstev,která byla rozdělena do čtyř skupin,

Přihlášení účastníci podle názvů:

Masakra                TJ Neratovice           Kavka                      Nerátky

Slaný                    Styx                    Sex-inspektoři           Norci

Jenštejn                Hlavenec                 Oáza                       Lupáci

Podolí                    Střížkov                Kostelec                   Podolánka

Liverpool                 XXL

 

Ve skupinách se odehráli zápasy každého s každým na dva sety a dále postoupila první dvě družstva.

Následoval osmičlenný vyřazovací pavouk do kterého ze skupin postoupili:

Masakra,Jenštejn,Hlavenec,Styx,Oáza,Lupáci a Podolánka

Po odehrání tohoto pavouku se nejvíce radovalo vítězné družstvo Lupáků.

Pořadí v turnaji bylo následující:

1.místo

Lupáci

(Brůcha,Knytl,Moc)

2.místo

Hlavenec

(Novák,Vrtiška,Vrtiška)

3.místo

Oáza

(John,Kačer,Šafář)


Turnaj proběhl ke všeobecné spokojenosti účastníků,některé zápasy měly vynikající úroveň.

 

SKUPINA A

 

Masakra

Slaný

Jenštejn I

Podolí

Liverpool

SETY

BODY

Pořadí

Masakra

 

2:0

2:0

1:1

2:0

7:1

7

1

Slaný

0:2

 

1:1

2:0

1:1

4:4

4

2

Jenštejn I

0:2

1:1

 

1:1

2:0

4:4

4

3

Podolí

1:1

0:2

1:1

 

2:0

4:4

4

4

Liverpool

0:2

1:1

0:2

0:2

 

1:7

1

5

 

SKUPINA B

 

TJ Neratovice

Styx

Hlavenec

Střížkov

XXL

SETY

BODY

Pořadí

TJ Neratovice

 

0:2

1:1

2:0

2:0

5:3

5

3

Styx

2:0

 

2:0

2:0

2:0

8:0

8

1

Hlavenec

1:1

0:2

 

2:0

2:0

5:3

5

2

Střížkov

0:2

0:2

0:2

 

0:2

0:8

0

5

XXL

0:2

0:2

0:2

2:0

 

2:6

2

4

 

SKUPINA C

 

Kavka

Sex inspe.

Oáza

Kostelec

SETY

BODY

Pořadí

Kavka

 

1:1

1:1

2:0

3:2

4

2

Sex inspe.

1:1

 

0:2

2:0

3:3

3

3

Oáza

1:1

2:0

 

2:0

5:1

5

1

Kostelec

0:2

0:2

0:2

 

0:6

0

4

 

SKUPINA D

 

Nerátky

Norci B

Lupáci

Podolánka

SETY

BODY

Pořadí

Nerátky

 

1:1

0:2

1:1

2:4

2

3

Norci B

1:1

 

0:2

0:2

1:5

1

4

Lupáci

2:0

2:0

 

1:1

5:1

5

1

Podolánka

1:1

2:0

1:1

 

4:2

4

2

 

 

5.ROČNÍK

 

20.12.2008

 

Sportovní hala TJ Neratovice

 

V.ročník Memoriálu Jána Kureka se odehrál v sobotu 20.12.2008 od 8 hod ve Sportovní hale TJ Neratovice za rekordní účasti 27 trojic.

Družstva byla rozdělena do šesti skupin : 4 + 4 + 4 + 5 + 5 + 5

Přihlášená družstva podle názvů :

Stochov Záryby Citadela Ohrada AGS Praha Dražkovice
Vidláci TJ Neratovice Masakra Lojzíci Bobani Satalice
Podolánka ČAKO A JE TO Nekopové Pašíci Jizerní Vtelno
Dream tým Jenštejn Mix Taxi Hlavenec Láďové
      Černé ovce Čenda Slaný

Ve skupinách se odehráli zápasy každého s každým na dva sety,dále postoupil vítěz skupiny + 2 trojky s nejvíce body a nejlepším skore.

Následoval osmičlenný vyřazovací pavouk do kterého postoupila tato družstva :

Stochov,Dražkovice,Citadela,Podolánka,Taxi,Jenštejn,Hlavenec a Pašíci

 

Po odehrání vyřazovacích zápasů,které měly vynikající úroveň se do finále kvalifikovala družstva Hlavence a Dražkovic a o třetí místo hrála družstva Citadela a Taxi.

Pořadí v V.ročníku Memoriálu bylo následující :

1.místo

Hlavenec

(Vrtiška J.,Cibulka,Svačina)

2.místo

Dražkovice

(Kovář,Žídek,Konečný)

3.místo

Citadela

(Hájek,Zrubecký,Kozák)

4.místo

Taxi

(Brynda,Šmíd,Ježdík)

 

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen člen vítězného družstva - Svačina Jakub

 

Turnaj proběhl ke všeobecné spokojenosti všech účastníků,kteří většinou přislíbili svou účast i v následujícím ročníku.

Poděkování patří TJ Neratovice za propůjčení Sportovní haly a SOŠ A SOU Neratovice za ceny,kterými turnaj dotovalo.

 

SKUPINA A

 

Stochov

Vidláci

Podolánka

Dream tým

SETY

BODY

Pořadí

Stochov

 

2:0

1:1

2:0

5:1

5

1

Vidláci

0:2

 

0:2

2:0

2:4

2

3

Podolánka

1:1

2:0

 

2:0

5:1

5

2

Dream tým

0:2

0:2

0:2

 

0:6

0

4

 

SKUPINA B

 

Záryby

TJ Nerato.

ČAKO

Jenštejn

SETY

BODY

Pořadí

Záryby

 

0:2

0:2

1:1

1:5

1

4

TJ Nerato.

2:0

 

1:1

1:1

4:2

4

2

ČAKO

2:0

1:1

 

0:2

3:3

3

3

Jenštejn

1:1

1:1

2:0

 

4:2

4

1

 


SKUPINA C

 

Citadela

Masakra

A JE TO

Mix

SETY

BODY

Pořadí

Citadela

 

2:0

2:0

1:1

5:1

5

1

Masakra

0:2

 

2:0

1:1

3:3

3

2

A JE TO

0:2

0:2

 

2:0

2:4

2

3

Mix

1:1

1:1

0:2

 

2:4

2

4

 


SKUPINA D

 

Ohrada

Lojzíci

Nekopové

Taxi

Čer. ovce

SETY

BODY

Pořadí

Ohrada

 

2:0

1:1

1:1

0:2

4:4

4

4

Lojzíci

0:2

 

1:1

1:1

0:2

2:6

2

5

Nekopové

1:1

1:1

 

0:2

2:0

4:4

4

2

Taxi

1:1

1:1

2:0

 

2:0

6:2

6

1

Čer. ovce

2:0

2:0

0:2

0:2

 

4:4

4

3

 

SKUPINA E

 

AGS Pra.

Bobani

Pašíci

Hlavenec

Čenda

SETY

BODY

Pořadí

AGS Pra.

 

2:0

0:2

1:1

0:2

3:5

3

4

Bobani

0:2

 

0:2

0:2

1:1

1:7

1

5

Pašíci

2:0

2:0

 

0:2

2:0

6:2

6

2

Hlavenec

1:1

2:0

2:0

 

2:0

7:1

7

1

Čenda

2:0

1:0

0:2

0:2

 

3:5

3

3

 

SKUPINA F

 

Dražkovice

Satalice

Jiz.Vtelno

Láďové

Slaný

SETY

BODY

Pořadí

Dražkovice

 

2:0

1:1

2:0

2:0

7:1

7

1

Satalice

0:2

 

0:2

0:2

2:0

2:6

2

4

Jiz.Vtelno

1:1

2:0

 

0:2

1:1

4:4

4

3

Láďové

0:2

2:0

2:0

 

2:0

6:2

6

2

Slaný

0:2

0:2

1:1

0:2

 

1:7

1

5

 

 

6.ROČNÍK

 

30.1.2009

 

Sportovní hala TJ Neratovice

 

VI.ročník Memoriálu Jána Kureka se musel odehrát v sobotu 30.1.2010 od 8:00 hod,jelikož v měsíci prosinci 2009 nebyl ve Sportovní hale volný termín.Přihlášený počet trojic však byl opět úctyhodný.Přihlásilo se 24 družstev.

Přihlášené trojice byly vylosovány do šesti skupin A - F po čtyřech.

Byl stanoven postup prvního a druhého družstva ze skupin a doplnění 4 družstvy a největším počtem bodů do 16ti členného vyřazovacího pavouka.

Rozlosování družstev podle názvů :

Jizerní Vtelno I Jizerní Vtelno II Mix Slaný Stodůlky Vrbovka
D. Beřkovice Český Brod Dřeváci Veltrusy Dobřichovice Citadela
Nerátky Masakra Vidláci Soptíci Nymburk Podolánka
Santa Fe Vybraná spol. Lezník Hradiště Všetaty Zahradníci

 

Ve skupinách se odehráli zápasy každého s každým na dva sety a první dvě mužstva postoupila + čtyři mužstva ze všech skupin s největším počtem bodů.

 

Následovaly zápasy v 16ti členném vyřazovacím pavouku s těmito trojicemi :

Sante Fe,Jizerní Vtelno I,Český Brod,Masakra,Dřeváci,Lezník,Veltrusy,Slaný,Nymburk,Dobřichovice,Citadela,Vrbovka,Jizerní Vtelno II,Dolní Beřkovice,Soptíci a Vidláci.

 

Po odehrání zápasů ve vyřazovacím pavouku,zápasy měly vesměs velmi dobrou úroveň,do finále se kvalifikovala družstva Veltrus a Nymburka a v zápase o třetí místo se utkali poražení semifinalisté a to družstva Santa Fe a Dobřichoviců

 

Po odehrání těchto zápasů,bylo konečné pořadí v VI.ročníku Memoriálu následující :

1.místo

Veltrusy

(Kalous,Macůrek,Kolář)

2.místo

Nymburk

(Brůcha,Motl,Čejka)

3.místo

Santa Fe

(Nekola,Kopelend,Hlebík)

4.místo

Dobřichovice

(Novák,Cimický,Fiala)

 

SKUPINA A

 

J.Vtelno I

D.Beřkov.

Nerátky

Santa Fe

 

SETY

BODY

Pořadí

J.Vtelno I

 

2:0

2:0

0:2

 

4:2

4

2

D.Beřkov.

0:2

 

2:0

0:2

 

2:4

2

3

Nerátky

0:2

0:2

 

0:2

 

0:6

0

4

Sante Fe

2:0

2:0

2:0

 

 

6:0

6

1

 

SKUPINA B

 

J.Vtelno II

Č.Brod

Masakra

Vybr.spole.

 

SETY

BODY

Pořadí

J.Vtelno II

 

0:2

1:1

2:0

 

3:3

3

3

Č.Brod

2:0

 

1:1

2:0

 

5:1

5

1

Masakra

1:1

1:1

 

1:1

 

3:3

3

2

Vybr.spole.

0:2

0:2

1:1

 

 

1:5

1

4

 

SKUPINA C

 

Mix

Dřeváci

Vidláci

Lezník

 

SETY

BODY

Pořadí

Mix

 

0:2

0:2

0:2

 

0:6

0

4

Dřeváci

2:0

 

1:1

2:0

 

5:1

5

1

Vidláci

2:0

1:1

 

0:2

 

3:3

3

3

Lezník

2:0

0:2

2:0

 

 

4:2

4

2

 

SKUPINA D

 

Slaný

Veltrusy

Soptíci

Hradiště

 

SETY

BODY

Pořadí

Slaný

 

1:1

2:0

2:0

 

5:1

5

2

Veltrusy

1:

 

2:0

2:0

 

5:1

5

1

Soptíci

0:2

0:2

 

2:0

 

2:4

2

3

Hradiště

0:2

0:2

0:2

 

 

0:6

0

4

 

SKUPINA E

 

Stodůlky

Dobřichovice

Nymburk

Všetaty

 

SETY

BODY

Pořadí

Stodůlky

 

0:2

0:2

1:1

 

1:5

1

4

Dobřichovice

2:0

 

0:2

1:1

 

3:3

3

2

Nymburk

2:0

2:0

 

2:0

 

6:0

6

1

Všetaty

1:1

1:1

0:2

 

 

2:4

2

3

 

SKUPINA F

 

Vrbovka

Citadela

Podolánka

Zahradníci

 

SETY

BODY

Pořadí

Vrbovka

 

1:1

2:0

1:1

 

4:2

4

2

Citadela

1:1

 

2:0

2:0

 

5:1

5

1

Podolánka

0:2

0:2

 

1:1

 

1:5

1

4

Zahradníci

1:

0:2

1:1

 

 

2:4

2

3

 

 

 

7.ROČNÍK

 

8.1.2011

 

Sportovní hala TJ Neratovice

 

VII.ročník Memoriálu Jána Kureka se odehrál 8.1.2011 od 8hod ve Sportovní hale TJ Neratovic.Tento ročník se účastnilo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist